Grafik Tasarım

Grafik Tasarımın İncelikleri

Grafik Tasarımın İncelikleri

Grafik Tasarımın İncelikleri

Grafik Tasarımın İncelikleri aslında bir sanat olarak değerlendirmeliyiz. Ortaya çıkan eserlerin özgünlüğü ve kalitesi oldukça önemlidir. Bu nedenle grafik tasarımcıların bilişsel zekası ile tasarım zekası güçlü olmalıdır.

Eskilere dönüp incelediğimizde, grafik tasarım çalışmalarının oldukça karmaşık ve çok renkli olduğunu görebilirsiniz. Ancak günümüz grafik tasarım çalışmalarında sadelik ön plana çıkmıştır. Örneğin Bershka, Zara gibi firmaların logolarına veya tasarımlarına baktığımızda sadelik ve şıklığı görebilirsiniz. Bu firmaların tekstil yani tasarım temellerine kurulmuş firmalar olmaları, bir yandan grafik tasarım ile ilişkilendirilebilir. Yani temelleri tasarıma dayalı firmaların günümüzde sadeliği seçmesi sizlerde hangi düşünceleri uyandırıyor? Grafik tasarım çalışması yaptırırken,

– Sade ve şık tasarımlar olmasını
– Özgün çalışmalar olmasını
– Tasarım dosyalarının tüm dosya formatlarının sizlere teslim edilmesini
– Yüksek çözünürlüklü tasarımlar olmasını
– Görsellerin dosya boyutlarının hem baskı in hem de web sistemleri üzerinde kullanılacak şekilde boyutlandırılıp sizlere teslim edilmesini talep ediniz.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım çalışmalarında, Zet Yazılım yukarıda bulunan, günümüz teknolojisinin gerektirdiği tüm gereklilikleri yerine getirmektedir. Matbaa ve web sistemlerine uygun tasarımlarımızda CMYK ve RGB ayarlarına dikkat edilir. Böylece baskı aşamalarında sürprizler ile karşılaşmazsınız.

Kurumsal kimlik, logo, dergi, kitap, broşür, araç giydirme, sticker, kartvizit, kutu, kişisel tasarımlar, özel tasarım çalışmalarında sizlere profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz.

Zet Yazılım olarak, profesyonel ekibimizle grafik tasarımın inceliklerinin farkındayız! Tasarımlarımızı instagram hesabımızdan göz geçiredebilirisiniz.